گت بلاگز Uncategorized آموزش ساخت استیکر در اپلیکیشن تلگرام

خوشبختانه در تلگرام می توانید برای خود استیکر شخصی بسازید این کار به سادگی انجام می شود تنها کافی است که شما مراحل زیر را به دقت انجام دهید .

۱)برای شروع باید به ربات رسمی ساخت تلگرام مراجعه کنید ( با سرچ کردن عبارت sticker@ در قسمت جستجوی اپلیکیشن تلگرام اینکار انجام می شود)

۲)حالا برای اینکه بسته استیکر جدید بسازید باید شروع را کلیک کنید و سپس newpack/ را تایپ کنید ( البته می توانید بر روی آن نیز کلیک نمایید)

۳)در این قسمت از شما می خواهید تا یک نام برای بسته استیکر خود انتخاب کنید ما زوم تک را انتخاب نموده ایم( می تواند فارسی یا انگلیسی باشد) .

۴)حالا باید عکسی را انتخاب کنید که فرمت PNG باشد .

نکته : باید بصورت فایل آن را ارسال کرد نه بصورت عکس . برای این منظور باید از ارسال با گیره کاغذ استفاده کنید

نکته : ابعاد عکس انتخاب شده نباید از ۵۱۲ در ۵۱۲ پیکسل بیشتر باشند . می توانید برای تعیین اندازه از برنامه فتوشاپ یا Paint استفاده کنید .

۵)حالا یک اموجی یا شکلک مناسب برای عکس خود انتخاب کنید.

۶)تبریک . کار به پایان رسید و شما توانستید اولین استیکر خود را بسازید. اگر می خواهید استیکر های بیشتری را بسازید باید عکس های دیگری را انتخاب کنید ( از مرحله ۴ دوباره شروع کنید )

۷)بعد از اینکه همه عکس های خود را ارسال کردید باید دستور publish/  را ارسال نمایید

۸) حالا یک نام کوتاه و یکتا (غیر تکراری ) به زبان انگلیسی ارسال نمایید

۹)در اینجا کار تمام شد و شما موفق به ساخت بسته استیکر شخصی خود شدید . بر روی لینک کلیک کنید و استیکرهای خودتان را اضافه کنید و با دوستانتان به اشتراک بگذارید .

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs